Zostań pierwszą Mrs Poland World!

Chcesz przeżyć niezwykła przygodę? Kochasz siebie, masz pasje i poczucie humoru? Już dziś zgłoś się do jedynego Konkursu w Polsce dla wszystkich dojrzałych kobiet bez statusu „panna”!

Polska edycja konkursu Mrs Poland World 2019 jest oparta na licencji światowego formatu Mrs World. Jest to pierwsza, pełnoformatowa formuła Konkursu piękności dla kobiet (mężatek, rozwiedzionych i wdów) i będzie cyklicznym, rokrocznym wydarzeniem na skalę ogólnopolską.

W konkursie mogą wziąć udział kobiety z całej Polski nie posiadające statusu „panna”. Jego misją jest zwrócenie uwagi na piękno, jakie noszą w sobie dojrzałe kobiety, piękno, które nie jest odzwierciedlone jedynie w urodzie ale także w duszy, w miłości do życia, w kreatywności widocznej w pasjach, w atrakcyjności, nowoczesności, przedsiębiorczości, miłości do życia z racji stabilizacji i samoakceptacji. Dojrzała kobieta to w pełni kobieta i ten element jest motywem przewodnim konkursu Mrs.
Gala konkursowa będzie miała charakter show, w którym uczestniczki zaprezentują stylizacje polskich projektantów mody, tworzących z pasją od lat stylizacje na miarę światowych projektantów. Nie zabraknie ciekawych akcentów muzycznych, a wszystko wokół gwiazd wieczoru – Uczestniczek. Nie przypadkowo spotkamy się na Finale w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Jest to miejsce z duszą, idealnie wpisujące się swoim pięknem w piękno kobiecego konkursu.

Mrs Poland World jest jedynym konkursem eliminacyjnym do międzynarodowego konkursu Mrs World.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.mrspolandworld.com.pl. Do konkursu mogą przystąpić Panie w wieku od 35-55 lat, bez względu na wzrost i wagę. Liczy się odwaga, bardzo dobre samopoczucie i akceptacja siebie.
Z nadesłanych zgłoszeń Jury konkursowe wyłoni 12 uczestniczek finałowych, które zostaną poinformowane o kwalifikacji drogą e-mailową. Uczestnictwo w Gali Finałowej jest związane z wniesieniem opłaty członkowskiej w kwocie 3000 zł netto (będzie wystawiona faktura).

W ramach I edycji Konkursu uczestniczki otrzymują:

 1. Przygotowanie do Gali (zgrupowanie 1-2 dniowe w Warszawie wraz z atrakcjami)
 2. Sesję zdjęciową niezbędną do promocji uczestniczki
 3. Suknię wieczorową do prezentacji podczas wieczoru finałowego
 4. Stylizację casualową do prezentacji w finale
 5. Bieliznę do prezentacji ( dopasowaną do estetyki wyglądu)
 6. 2 zaproszenia 2 osobowe wraz z udziałem w bankiecie VIP
 7. Udział w jedynym, prestiżowym konkursie dla dojrzałych kobiet w Polsce
 8. Wywiad mediowy z publikacją na Fb
 9. Relacje w mediach
 10. Nadanie 3 tytułów Mrs. (Mrs, I viceMrs, II viceMrs) wraz z nagrodami
 11. Nadanie tytułów Mrs Sponsorów, Publiczności i Foto wraz z nagrodami.

Wypełnij formularz kontaktowy i zgłoś swój udział w konkursie

Partnerzy