Konkurs Mrs Poland World to  projekt oparty na  światowym formacie Konkursu Mrs World, którego historia, w USA, sięga ponad 40 lat. Polska edycja jest pierwszą, pełnoformatową formułą Konkursu piękności dla mężatek, rozwódek, wdów i będzie cyklicznym, rokrocznym wydarzeniem na skalę ogólnopolską.

W Mrs Poland World uczestniczkami są kobiety z całej Polski nie posiadające statusu „panny”.
Misją konkursu jest przybliżenie Polsce i światu prawdziwego piękna polskiej kobiety, piękna kobiety, która jest żoną, kochanką, przyjaciółką, w pełni dojrzałą i świadomą siebie.  Nasze uczestniczki są ucieleśnieniem wszystkich nowoczesnych standardów piękna: zewnętrznego i wewnętrznego. Reprezentują piękno, talent, pasje, pewność siebie, inteligencję, empatię. Odnoszą sukcesy zarówno w życiu rodzinnym jak i biznesowym, a ich pozycja życiowa stanowi przykład dla tych, którzy dążą do szczytów doskonałości.

Dojrzała kobieta to w pełni kobieta i ten element jest motywem przewodnim konkursu Mrs.

Mrs Poland World jest jedynym konkursem eliminacyjnym do międzynarodowego konkursu Mrs World.

Gala konkursowa Mrs Poland World  będzie miała charakter show, w którym uczestniczki zaprezentują stylizacje polskich projektantów mody, tworzących z pasją od lat stylizacje na miarę światowych projektantów. Nie zabraknie ciekawych akcentów muzycznych, a wszystko wokół gwiazd wieczoru – Uczestniczek.

Termin Gali Finałowej z przyczyn organizacyjnych uległ zmianie. Dokładna data zostanie podana w najbliższym czasie.

 

 

Partnerzy